Sklep ortopedyczny z Mielca - wkładki ortopedyczne, badania stóp i inne artykuły medyczne

sprzedam


Wykonujemy i dobieramy komputerowo wkładki ortopedyczne. Diagnostyka, badania stóp, dobór wkładek ortopedycznych, profesjonalizm. To bardzo ważne aby na etapie dorastania dzieci wypracowały prawidłową postawę ciała poprzez odpowiednie położenie stóp. Zaniedbanie prowadzą do powstania płaskostopia, koślawicy kolan, nóg i innych problemów. Zbadaj swoje dziecko - zgodnie z dewizją, lepiej zapobiegać niż leczyć.

Nasz sklep Rehamed oferuje profesjonalny sprzęt medyczny, ortopedyczny oraz rehabilitacyjny do użytku domowego. Wszystkie produkty, jakie posiadamy znakomicie dopasują się do potrzeb oraz wymagań klientów, dając im stuprocentową satysfakcję. To, co wyróżnia nas spośród wszystkich innych tego typu sklepów to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy, dzięki ciężkiej pracy i ogromnemu zaangażowaniu. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony produktów, jakie mu zaoferujemy.

Reha-MED to sklep, który znajduje się w miejscowości Mielec. Zapraszamy mieszkańców, dzieci i młodzież z Tarnobrzega i okolic. Oferuje dobry i sprawdzony sprzęt medyczny, który spełnia najwyższe standardy. Jest to sklep, dla którego najważniejsze jest indywidulane podejście do każdego klienta z osobna. Odbywają się w nim również specjalistyczne badania stóp, a także postawy ciała, które są przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego profesjonalnego sklepu. Dzięki nam Twoje zdrowie oraz samopoczucie znacznie się polepszą.

Cena w ogłoszeniu dotyczy wykonania komputerowego badania stóp. Aktualny cennik na /http://www.reha-med.mielec.pl/cennik/

Niniejsza informacja jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, paragraf 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia


Ważne do: 2023.03.08, wyświetleń: 284

nr ogłoszenia: 18433