Transport krajowy ciężarowy drogowy towarów

inne


Partner biznesowy dla firm i instytucji, które poszukują firmy, która zrealizuje profesjonalnie i bezpiecznie transport drogowy towarów.

Nasza firma IMPET to doświadczenie które emanuje poprzez całą załogę, począwszy od kierowców poprzez spedycje a także kadrę zarządzającą. Realizujemy systematycznie na terenie całej Europy i kraju usługi transportowe w zakresie transportu towarów. Preferujemy kierunki bałkańskie gdyż jesteśmy w nich wyspecjalizowani. Nasza flota systematycznie realizuje zlecenia takie jak transport Rumunia, Węgry, Bułgaria, Macedonia, Grecja i inne kraje bałkańskie, ale również jako spedycja oferujemy transporty do takich krajów jak Niemcy, Czechy. Ponadto flota własna to kierunki Ukraina i Mołdawia.

Spedycja oraz transport i magazynowanie to pełna oferta firmy. Obecnie także własny magazyn przeładunkowy do optymalizowania ładunków. Przeładunki, woj. podkarpackie.

Firma z ogromnym doświadczeniem. Własna flota oraz spedycja to ponad 100 gotowych, nowoczesnych i w pełni kontrolowanych zestawów. Posiadamy doskonałe warunki, ubezpieczenia i wszelkie niezbędne warunki do profesjonalnej i stałej współpracy w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego.

Nasza baza i magazyn to Czermin 61, 39-304 Czermin woj. podkarpackie


Ważne do: 2022.12.08, wyświetleń: 186

nr ogłoszenia: 18429